برای ایجاد کاربری جدید در یدک کار تنها کافیست در بخش ثبت نام فرم مربوطه را کامل کنید.

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی شما برای تهیه فاکتور فروش مورد نیاز است (البته از تنظیمات مدیریت قابل تغییر است). لذا وارد نمودن این دو فیلد اجباریست.

نام کاربری

نام کاربری، نامی است که از آن برای ورود به فروشگاه استفاده خواهید نمود

رمز عبور

در فرم ثبت نام از شما خواسته خواهد شد که رمز عبوری را نیز برای ورود به بخش مدیریت وب‌سایت مشخص کنید. در انتخاب رمز عبور بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن رمز عبورهایی مانند 123456 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس جدا خودداری کنید.

آدرس ایمیل

ایمیلی که در این بخش وارد میکنید در نزد گروه یدک کار محفوظ هست و در جایی نمایش داده نمیشود.
این ایمیل تنها برای ارسال نام‌کاربری و رمز عبور و یا دیگر پیامهای سایت مورد استفاده قرار میگیرد. ورود ایمیل خصوصی الزامیست و پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور ورود به بخش مدیریتی به این ایمیل ارسال خواهد شد.

کد امنیتی

جهت جلوگیری از اسپم و رباط وب‌سایت ساز، کد امنیتی ای به صورت تصویر تعبیه شده که شما باید عدد نوشته شده در داخل عکس را در فرم مربوطه وارد نمائید. چنانچه تصویر کد امنیتی برای شما قابل رویت نبود، بر روی لینک درخواست کد جدید کلیک کنید تا کد امنیتی جدیدی برای شما ساخته شود.

قوانین و مقررات

این یک قرارداد بسیار ساده است. گروه یدک کار به شما خدماتی را ارائه میدهد و آرزو دارد که سطح کیفی این خدمات برای همه کاربران بالا باشد و همچنین در ادامه کار خود دچار مشکل نشویم. بنابراین انتظار داریم تا شرایط ما را در نظر بگیرید. در عین حال خود را نسبت به حریم خصوصی کاربران موظف می‌دانند و اطلاعات آنها را در اختیار افراد غیر قرار نخواهیم داد. در یدک کار ضمن اینکه کمترین مشخصات از کاربران دریافت می‌شود، ساختار و نحوه پیاده سازی فروشگاه نیز به شکلی بوده است که کمترین مشخصات از کاربران ثبت شود.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین قطعات یدکی خودروهای وارداتی، شرکتی و داخلی در ایران

تماس باما

  •  تهران، خ ملت، کوچه کاوه، پاساژ کاوه، واحد 301
  •  تلفن:  33532382-021     33612991-021
Top