برند خودرو

برند هر خودرو بر روی کارت ماشین به زبان فارسی و بر روی بدنه خودرو به زبان انگلیسی درج شده است.

شماره شاسی خودرو

شماره شاسی هر خودرو بر روی کارت ماشین، زیر شیشه جلو، روی ستون وسط سمت راننده و زیر کفپوش سمت راننده درج شده است. شماره شاسی هر خودرو منحصر به فرد بوده و مشخصات خودرو را بیان می کند.

نام و نام خانوادگی

در این قسمت هر فرد باید نام و نام خانوادگی خود را وارد نماید. نام و نام خانوادگی وارد شده برای تکمیل فاکتور فروش بوده و هر شخص می تواند در صورت تمایل با استفاده از نام و نام خانوادگی خود برای دوستان و آشنایان ثبت سفارش نماید. این بخش در صورت ثبت نام، به صورت خودکار توسط سامانه تکمیل خواهد شد.

شماره تماس

این بخش جهت تکمیل مشخصات تماس می باشد، لذا خواهشمند است شماره تماسی را که در اکثر مواقع به آن پاسخگو می باشید، ترجیحا شماره تلفن همراه، خود را در این بخش وارد نمایید تا سهولت در تماس با شما از جانب کارشناسان ما ایجاد گردد. این بخش در صورت ثبت نام، به صورت خودکار توسط سامانه تکمیل خواهد شد.

آدرس پستی

آدرس پستی وارد شده در این بخش برای خدمات حمل و نقل و ارسال سفارشات ثبت شده مورد استفاده قرار می گیرد، لذا با هرچه دقیق تر پر کردن این بخش، ما را در ارائه خدمات بهتر و سریع تر یاری نمایید. این بخش در صورت ثبت نام، به صورت خودکار توسط سامانه تکمیل خواهد شد.

آدرس ایمیل

این بخش بصورت اختیاری می باشد و در صورت تکمیل اطلاعات این بخش کازشناسان فروش، علاوه بر ارسال پیش فاکتور فروش بوسیله پیامک، از طریق پست الکترونیک نیز با شما در ارتباط خواهند بود. این بخش در صورت ثبت نام، به صورت خودکار توسط سامانه تکمیل خواهد شد.

لیست قطعات مورد نیاز

این بخش جهت تکمیل لیست اقلام مورد نیاز فرد می باشد. لذا با دقت در تکمیل نام کالاها و یا شماره فنی آنها کارشناسان یدک کار را در جریان صورت سفارش خود قرار دهید. ترجیحا خواهشمند است که نام یا شماره فنی هر کالا را در یک سطر مجزا وارد نمایید.

ارسال عکس

شما می توانید در صورت تمایل با ارسال عکس از قسمت های آسیب دیده خودرو خود، کارشناسان یدک کار را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایید.

 

در صورتی که در تکمیل هر یک از بخش ها با مشکل روبرو شده اید، تنها با تکمیل شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود، کارشناسان یدک کار در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

در صورت نیاز به اطلاعات و مشاوره، کارشناسان یدک کار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای و از صمیم قلب در کنار شما خواهند بود.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین قطعات یدکی خودروهای وارداتی، شرکتی و داخلی در ایران

تماس باما

  •  تهران، خ ملت، کوچه کاوه، پاساژ کاوه، واحد 301
  •  تلفن:  33532382-021     33612991-021
Top